top of page

O NAS

O nas

O FIRMIE

Jesteśmy producentem Okien i Drzwi PCV w systemie VEKA (klasa A) i Gealan oraz ALU w systemie Aluprof i Aluron. Posiadamy własne wykwalifikowane ekipy montażowe oraz podwykonawców. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również Okna drewniane, Fasady, Konstrukcje ppoż., Ogrody zimowe, Bramy garażowe i Akcesoria okienne m.in. Żaluzje, Rolety, Plisy, Parapety i Moskitiery.

Fabryka

ul. Rzemieślnicza 56

83-304 Załęże, Przodkowo

Polska

Biuro i salon sprzedaży

ul. Kartuska 354AA

80-125 Gdańsk

Polska

DOŚWIADCZENIE

ZAANGAŻOWANIE

MARKA

Historia naszej Fabryki Okien sięga roku 1996, kiedy w Gdańsku przy ul. Wałowej 35 rozpoczął działalność Zakład Produkcji Stolarki PCV. W roku 2004 ruszyła nowa linia produkcyjna stolarki aluminiowej, powstał też dział remontów. Ponad dwudziestosześcioletnia praktyka pozwoliła na dogłębne poznanie branży stolarki okiennej i ustanowienie własnej stabilnej pozycji producenta okien na rynku. Obecnie stolarka produkowana jest w nowoczesnej hali produkcyjnej zlokalizowanej w powiecie kartuskim, a nasze okna montowane są nie tylko w kraju, ale też w wielu krajach europejskich i w Ameryce.

Jako renomowany producent Okien i Drzwi wykorzystujemy wyłącznie materiały wiodących światowych systemodawców, takich jak VEKA, Gealan, Winkhaus, Aluprof i Aluron.

Praca to dla nas nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy, ale przede wszystkim pasja. Idąc za potrzebami rynku, regularnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania produktowe i unowocześniamy nasz park maszynowy i transportowy.

MISJA, WIZJA I WARTOŚCI

Poznaj nas bliżej.

MISJA

Wierzymy, że z pasji do tego co robimy, dostarczamy najwyższej jakości usługi, aby zapewnić naszym klientom pełen komfort i bezpieczeństwo.

WIZJA

Szach-Mat jako lider jakości, firma o wiarygodnym wizerunku oraz firma z przyjaznym miejscem pracy.

WARTOŚCI

Naszym kluczem do sukcesu jest współpraca, szczerość, uczciwość, ciągły rozwój i zaangażowanie.